16/03/2025
Що би я сказала собі 15 річної?
Не будь надто довірливою до людей. Вони різні і не завжди з добрими намірами. Не треба показувати свої слабкі місця на широку публіку))
Якось у 22 роки я сказала, що мені щастить з людьми і мені відповіли, бо це тому що я сама така. Що випромінюєш, те і притягуєш.
Не засмучуйся, якщо те, що ти робиш нікому не цікаво. Головне роби та показуй, знайдуться ті, кому це відгукнеться. Або пробуй перебирай, поки не знайдеш те саме.
Говори на мові зрозумілої для тих, що ти робиш. Тобі потрібні не всі люди, а тільки ті, що з тобою на одній хвилі.
Не будь вимогливою до інших, знизь градус очікувань. Ідеальні- тільки у твоїй голові.
Обирай себе. Завжди. Досить «цілих вівців та ситих вовків».
Сприймай іншій гумор, але не в образу собі. Бо в мене свій, занадто делікатний)
А взагалі, я пишаюся тобою ❤️
Майже кожен крок був не даремним та з певним сенсом.
Але коли це було щоб 15 річні слухали 40 річних?))
Все одно вийшло занадто щиро та відверто.
Від себе не втечеш. Ну Окі)