19/05/2023
Привіт, друзі! Відчуваю, що нам час познайомитися.
Мене звати Лєра, я засновниця магазину
Сьогодні виповнилося рівно 7 років з того моменту, як я створила цей магазин❤️
На той момент я була ще студенткою. Після університету пробувала себе у маркетингу, працювала у декількох компаніях. Поки їхала на роботу, зранку публікувала пости, а ввечері відповідала на ваші повідомлення.
Частину зарплати вкладала у магазин.
Згодом вдалося найняти менеджера, магазин почав рости, вас ставало все більше)
Останній рік був нелегким у всіх можливих сенсах, але я відчуваю як стаю сильнішою. Як росте магазин і я разом з ним.
В Україні шиють дійсно якісне та круте взуття і для мене велика честь поширювати його)
Не дивлячись на всі труднощі, наші українські виробники створюють нові цікаві моделі та з кожним роком покращують якість.
Мене надихають ваші теплі відгуки, про те, як це взуття вам служить багато років, про те, як багато ви пройшли, прожили у ньому)
У наступних фото ділюся найзворушливішими відгуками і просто хочу подякувати всім, хто довірився і став нашим клієнтом🙏
З днем народження, любий ❤️