Marina Muliar

Marina Muliar Марина Муляр - український дизайнер, яка створює стиль?

24/05/2026

Сьогодні я була на диво спокійна.
Психіка, мабуть, знову ввімкнула режим виживання.
Паркінг нашого будинку повільно наповнювався людьми.
Більшість — із дітьми, ковдрами, сонними очима й тривогою, яку всі намагались не показувати.
Від сили вибуху відчинились двері.
Стілець підкинуло так, ніби земля на мить вислизнула з-під ніг.
Але ж ми в укритті.
Все добре.
Ми в безпеці.
І я справді в це вірила — рівно до моменту, поки не побачила світлини сусіднього комплексу за 300 метрів від нас.
Ракета зруйнувала два рівні паркінгу.
Ми живемо в реальності, де люди в піжамах мовчки спускаються в укриття і вчаться бути сильними швидше, ніж встигають бути наляканими.
І, мабуть, найбільше сьогодні хочеться просто обійняти всіх своїх.
Бо після таких ночей особливо гостро розумієш цінність кожного ранку.

Діти, які знають, що таке "дві стіни" і де в хаті найнадійніше, діти які звикли спати в укритті.І ми, дорослі, хочемо од...
31/07/2025

Діти, які знають, що таке "дві стіни" і де в хаті найнадійніше, діти які звикли спати в укритті.

І ми, дорослі, хочемо одного — вберегти їх. Закрити собою, сховати від жаху, від тривог, від загроз. Часто думаємо: можливо, краще виїхати. Але серце стискається — бо літи хочуть бути вдома. Не десь, не в тимчасовості. А вдома. Там, де тато, де її кімната, її школа, найкращий друг, бабуся, гойдалка у дворі.

Світ втомився. Світ звик. Світ перегорнув сторінку, а ми — залишилися тут, на ній, на цій війні. Але це не сторінка — це життя. Наше. І дитинство нашх дітей, яке має бути дитинством, а не боротьбою.

 #мійлипень
27/07/2025

#мійлипень

Жити на межі двох світів: одного — де ще грають діти, де пахне літом, де дихаєш… і другого — де ніч може стати останньою...
17/06/2025

Жити на межі двох світів: одного — де ще грають діти, де пахне літом, де дихаєш… і другого — де ніч може стати останньою.
Радіємо світанку, бо ми є.
Але з перших хвилин нового ранку - біль.

Про любов
19/10/2024

Про любов

Ми дуже схожі і з цим трохи складно, але я так люблю твої риси в собі ❤️ Завдяки твоїй підтримці і вірі в мене, я стала ...
19/10/2024

Ми дуже схожі і з цим трохи складно, але я так люблю твої риси в собі ❤️
Завдяки твоїй підтримці і вірі в мене, я стала тим, ким є. Ти підтримувала мене, в моїх виборах, навіть коли тобі не дуже подобалося.
Пам'ятаєш, ті мої стильові, модні черевики, які я купила на всі гроші, що ви дали мені з собою у табір в Польщі? Мої пошуки стилю :) ти не засуджувала, тільки просила не ходити ,з голою спиною взимку.
І коли я вирішила не їхати навчатися у Польщу( а це був дуже крутий шанс наприкінці 90х),бо хотіла стати дизайнеркою - ти мене підтримала.
Мамуся, дякую, я стала дизайнеркою, бо ти вірила в мене і мій вибір.
Ти була поруч, коли моє серце було розбите, була терпляча, вірила, в те, що я зроблю правильний вибір, бо він мій. От, маєш тепер неймовірного зятя.
Ти найкраща бабуся, яку так люблять онуки.
Ти завжди моя підтримка і опора.
Дякую тобі!
Будь ласка, памятай, що у нас ще багато планів попереду, тому живи довго і будь здоровою. Насолоджуйся цим життям попри все!
А ми будемо завжди поруч.
Люблю тебе ❤️

Моїй мамі красуніі 70. Многая літа!

Це привітання я написала на Facebook для мами, але залишу тут собі на згадку.

Мені пощастило з ними, їм пощастило зі мною трохи менше, бо я ще той скарб ))У мене в житті є все, аби бути щасливою.Моя...
21/09/2024

Мені пощастило з ними, їм пощастило зі мною трохи менше, бо я ще той скарб ))
У мене в житті є все, аби бути щасливою.
Моя родина❤️ Дякую вам, бо лише з вами я є на 100% справжньою, можу бути різною і не завжди тією, з якою легко, можу ображати і ранити, але люблю вас більше за життя, ви і є моє життя.

Мої донечки ( тут почала плакати), знаю, що вам буде з чим піти в дорослому житті до психотерапевта, бо без дитячих травм не обійтися, про маму буде що розказати, але ви- мої крила, моя безмежна любов, моя гордість і моє натхнення ❤️ Якщо можна когось любити щосекунди сильніше, то це ви.

Мій чоловік, ти- моя скеля. Пам'ятаєш, я обіцяла прикрасити твою старість? Будь ласочка дочекайся, все найкраще попереду. Так, зі мною не легко, але весело. Тільки поруч з тобою я стала щасливою. Дякую тобі і люблю ❤️

Люди, мої люди
Я отримала стільки теплих привітань, дякую кожному! Ви- цінний, справжній скарб і з кожним роком він збільшується.
Мене любить така кількість людей, що я собі сама заздрю. Дякую ❤️

Але вже 3 рік, в свій день народження, у мене залишається лише одне нездійснене бажання.
Я його знову згадала і вірю, вірю, що здійсниться.

Задула свічки і згадала бажання. Привіт мої 42 ❤️
19/09/2024

Задула свічки і згадала бажання.
Привіт мої 42 ❤️

05/09/2024
Я так часто чула про себе: не  дуже красива, занадто худа, що довгий час вірила в це.В мене закохувалися хлопці і деякі ...
15/06/2024

Я так часто чула про себе: не дуже красива, занадто худа, що довгий час вірила в це.
В мене закохувалися хлопці і деякі казали, що не розуміють чому)) На щастя вони не залишилися поруч.
Я стала дорослою і красивою. Вчусь приймати вікові зміни.
Краса може бути різною і важливіше який твій внутрішній світ, ми не маємо давати оцінку зовнішності - саме це я пояснюю своїм донькам, щоб ніколи не мали сумніву в тому, що красуні.

Address

Kyiv

Telephone

097 264 64 47

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Marina Muliar posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share