12/08/2023
Збір на АВТО для військових на передовій.
Доброго дня , чи вечора друзі!
Завдяки вам уже зібрано близько 1/3 від збору (80тис.грн. з 241тис.грн). Щиро дякую Вам за розуміння та підтримку !
Проте ,ми продовжуємо збір і надіємося на Вашу подальшу допомогу.
Нагадаю ,що це збір на авто для виконання логістичних завдань в районі виконання бойових завдань ,від цього на пряму залежить: темп , продуктивність , часом життя наших бійців (ротації, бк, провізія і т.д). Ця потреба досі відкрита і це дуже перешкоджає.
P.S.: Нажаль ,фейсбук і Інстаграм був не в захваті від нашого ставлення до агресора ,тому прийшлося поновлювати пости.
Ще раз хочу висловити щиру вдячність тим хто нас підтримав і взяв участь у зборі і надіюсь ,що скоро зможемо зібрати потрібну суму.
Ось реквізити для нашого збору:
В гривнях:
5375411207676698
5375411508182677 (02/28)
Дані для переказу іноземної валюти:
Hnatiuk Myron
В євро:
5375419908717323 ( 04/29)
В доларах:
5375418812561181 (01/29)
Також для зручності прямі посилання на "Банку" від Монобанку в описі профілю Інстаграм.
(Нажаль банки для іноземної валюти зараз не доступні через нововведення НБУ)
Слава Україні!
Разом до перемоги!